Tiks izvēlētas ģimenes, kas saņems bezmaksas palīdzību neauglības ārstēšanai!
21.janvārī plkst. 15.00 neauglības ārstēšanas kampaņas “Labu darot” ietvaros klīnikā “EGV” notiks izloze, lai izvēlētos četras ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem, kas par sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem saņems palīdzību neauglības ārstēšanai.
SIA „VITA Mārkets" ir iekļuvis "Baltā saraksta" Zelta līmenī
Franšīzes partneris SIA „VITA Mārkets" un visa ELVI komanda ir patiesi priecīgi par iekļūšanu "Baltā saraksta" augstākajā - zelta - līmenī. Padziļinātās sadarbības programma jeb, tā sauktais, uzņēmumu “Baltais saraksts” ir radīts, lai veicinātu ciešāku un efektīvāku sadarbību ar atbildīgiem nodokļu maksātājiem. Dalībnieki atkarībā no tā darbības apjoma tiek grupēti trijos līmeņos – zelta, sudraba un bronzas.
Pieci padomi, kā atgūties pēc svētku pārēšanās.
Aizvadītā gada nogale mūs ir lutinājusi ar daudzām brīvdienām un garu svētku svinēšanu, tādēļ pirmās jaunā gada dienas lielai daļai sabiedrības paiet, lēnām atgūstoties no svētkiem ar tiem raksturīgo laiskumu un pārēšanos. Lai atgriešanās ikdienas ritmā būtu patīkama un mierīga, uztura speciāliste un pavāre Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI ir apkopojuši piecus padomus, kā atgūties pēc svētkiem!
Radošas receptes klasiskam Ziemassvētku galdam!
Veikalu tīkla ELVI aptaujas un pārdošanas rezultāti gadu no gada apstiprina – tieši bagātīgi klāts svētku galds ir viena no svarīgākajām Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas sastāvdaļām. Lai tradicionālos svētku ēdienus papildinātu ar jaunām receptēm, pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI aicina izmēģināt divus ēdienus, kas ne tikai labi garšos, bet arī vizuāli rotās jūsu svētku galdu.
Sākas karstvīna sezona
Vēsajā un tumšajā gada laikā strauji pieaug pieprasījums pēc karstvīna, karstajiem sulas dzērieniem un to pagatavošanai nepieciešamajām sastāvdaļām, liecina nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI dati. Pieprasījums pēc dažādiem sildīšanai paredzētiem sulas dzērieniem šī gada novembrī, salīdzinot ar oktobri, jau divkāršojies, bet karstvīns Latvijas jubilejas mēnesī pirkts gandrīz 8 reizes vairāk nekā mēnesi iepriekš. Iepriekšējo gadu dati liecina – lielākais šo dzērienu patēriņš vēl tikai priekšā!
Sarkanbaltsarkani ēdieni Simtgades svinību galdam
Svinot Latvijas Republikas simto dzimšanas dienu, bagātīgo svētku galdu noteikti ir vērts papildināt ar interesantiem ēdieniem patriotiskās krāsās. Skaisti noformētas uzkodas vai īpaši svētkiem gatavots deserts priecēs acis un garšos gan lieliem, gan maziem svētku svinētājiem, tāpēc pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI Simtgades svinību galdam piedāvā divas receptes ēdieniem sarkanbaltsarkanās krāsās!
Vitamīniem bagāts galds: 5 rudens veltes, kas patiks maciņam
Pastāv uzskats, ka augļu un dārzeņu iekļaušana ēdienkartē rudenī un ziemā ir dārgs prieks. Lai lauztu šo stereotipu, nacionālais mazumtirgotājs ELVI kopā ar pavāri un uztura speciālisti Jevgēniju Jansoni piedāvā neaizmirst par pieciem vērtīgiem augļiem un dārzeņiem, kas ir ne tikai veselīgi, bet arī ļoti lēti.
Radoši un šausminoši saldumi Helovīnam!
Lai arī Visu Svēto dienas priekšvakars jeb tā sauktais Helovīns daudzos vēl arvien izraisa pretrunīgas emocijas, veikalu tīkla ELVI pārdošanas dati gadu no gada nemainīgi apstiprina - šo dienu Latvijā tomēr svin, un vismaz bērni tajā tiek lutināti ar dažādiem saldumiem un citiem piemērotiem našķiem vai nelielām rotaļlietām. Lai Helovīna svinētājus šogad izdotos pārsteigt ar kādu netipiskāku kārumu, pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI piedāvā divas radošas receptes mazliet šausminošiem Visu Svēto dienas priekšvakara saldumiem!
Siguldas Mākslu skola “Baltais Flīģelis” saņem „Latviešu kordziesmas antoloģiju”
Ar nacionālā mazumtirgotāja ELVI atbalstu Siguldas Mākslu skolai “Baltais Flīģelis” tiks uzdāvināta „Latviešu kordziesmas antoloģija” — 12 sējumi, ko veidojis profesionāls kolektīvs diriģenta Imanta Kokara un mūzikas zinātnieka Arnolda Klotiņa vadībā. Grāmatas ir ELVI dāvinājums Latvijas simt gadu jubilejā, lai izglītotu par mūsu valsts muzikālo mantojumu. „Latviešu kordziesmas antoloģija” ir paredzēta gan profesionāliem mūziķiem, gan mūzikas skolu audzēkņiem, gan klausītājiem un citiem interesentiem. Antoloģija tiks uzdāvināta 100 Latvijas mūzikas skolām.
Pieaug pieprasījums pēc Latvijā augušiem rudens dārzeņiem
Līdz ar aktīvās ražas sezonas noslēgumu privātajos mazdārziņos, veikalos pieaug pieprasījums pēc Latvijā audzētiem rudens dārzeņiem, liecina nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI dati. SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine apstiprina – oktobra sākumā parasti vērojams pieprasījuma pieaugums Latvijā ražotajiem rudens dārzeņiem. Šis ir laiks, kad ir novākta mazdārziņos izaugusī raža, kas nav paredzēta ilgstošai glabāšanai, un pēc vitamīniem bagātajiem dārzeņiem un augļiem cilvēki atkal dodas uz veikaliem.
Ķer sapņus...
Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros - jauna grūtniecība!
Sabiedrības atbalstītas neauglības ārstēšanas kampaņā “Labu darot” 2018.gada pirmajos astoņos mēnešos saziedoti 12000 eur. Ārstēšanos par 2017. gadā labdarības projekta ietvaros savāktajiem līdzekļiem saņem septiņas ģimenes, un viena no viņām jau ir sava mazuļa gaidībās – liecina kampaņas “Labu darot” atbalstītāja, klīnikas EGV dati. Kampaņas iniciatore, SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Katru ziņu par jaunu grūtniecību uztveram kā brīnumu – pateicoties mūsu visu atbalstam, ceļu uz šo pasauli sāk kāda jauna dzīvība. Tas ir tik trausli un iespaidīgi reizē!”
Āboli — nepamatoti aizmirsta veselības lādīte
Kad veikalu plaukti rudenī ir pārpildīti ar nektarīniem, persikiem, vīnogām, melonēm un arbūziem, mēs mēdzam paiet garām mūsu vietējiem superaugļiem — āboliem. Šajā rakstā nacionālais mazumtirgotājs ELVI kopā ar uztura speciālisti un pavāri Jevgēniju Jansoni atgādinās, kāpēc nevajadzētu aizmirst par āboliem.
Receptes rudenīgam piknikam
Karsto un tveicīgo laiku nomainījusi rudenīga veldze, tāpēc atkal ir īstais laiks atpūtu pludmalē aizstāt ar citu Latvijas vietu apskati, doties dabā un baudīt ne vien mūsu zemes skaistumu, bet arī kādu stiprinošu piknika maltīti! Pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI piedāvā radošas receptes rudenīgam piknikam, kas priecēs gan lielus, gan mazus atpūtniekus!
Septembris klāt — idejas uzkodām līdzdošanai uz skolu
Bērni, it īpaši sākumskolas un pamatskolas vecumā, ir ļoti aktīvi, tāpēc ir svarīgi nodrošināt viņus ar veselīgām otrajām brokastīm vai launagu, it sevišķi, ja mājās brokastis nav ēstas. Protams, skolēnam vienmēr var dot līdzi svaigus vai žāvētus augļus, riekstus un jogurtus, bet šoreiz nacionālais mazumtirgotājs ELVI kopā ar uztura speciālisti un pavāri Jevgēniju Jansoni piedāvās pilnvērtīgu ēdienreizi, ko skolēns var paņemt līdzi.
Latvijas raža jau veido pusi no dārzeņu sortimenta veikalu plauktos
Pateicoties siltajam un saulainajam laikam, Latvijas raža šogad nobriedusi ātrāk un dažāda veida dārzeņi jau veido pusi no veikalu tīkla ELVI dārzeņu sortimenta. ELVI ir nopērkami gan Latvijā auguši kartupeļi, sīpoli, kabači, kāposti, cukini, bietes, gurķi, tomāti, gan arī dārzeņi, kas parasti Latvijā ienākas vēlāk – cūku pupas, ķirbji.
Ko nopirkt veikalā pirms došanās uz pludmali
Karsta un saulaina vasara nenoliedzami ir pludmales atpūtas laiks. Visi zina, ka, baudot ūdens priekus, ēstgriba ir sevišķi laba, jo īpaši, ja atpūta ir aktīva. Bieži vien atpūtnieki ņem līdzi ēdienu, taču aizmirst par svarīgāko — pārtikas drošumu, jo karstumā visi ēdieni bojājas daudz ātrāk. Ko veselīgu, sātīgu un garšīgu ņemt līdzi uz pludmali, izstāstīs ELVI uztura speciāliste un pavāre Jevgēnija Jansone.
Atspirdzinoši un veldzējoši ledus dzērieni!
Laikā, kad saule silda īpaši stipri, pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI piedāvā veselīgu un atspirdzinošu ledus dzērienu receptes slāpju remdēšanai! Tie būs vienkārši pagatavojami, un vitamīniem bagāti dzērieni, kas veldzēs karstumā.
Neparastas idejas Jāņu galdam
Tuvojas vasaras visvairāk gaidītie svētki, un ikviena saimniece jau sāk plānot, kādus gardumus cels galdā, ciemiņus sagaidot. Tradīcijas, protams, ir lieliskas — trekns šašliks, speķa pīrāgi, siers un alus piešķir svētku noskaņu un iepriecina ikvienu vēderu. Taču var atļauties arī paeksperimentēt un piešķirt Jāņu nakts galdam dažas veselīgas un neparastas nianses.
ELVI izsludina konkursu „Skaistākais veikals ELVI, Līgo svētkus gaidot!”
Laiks rotāties ir klāt, tāpēc ELVI izsludina fotokonkursu „Skaistākais veikals ELVI, Līgo svētkus gaidot”, kas norisināsies laika posmā no 11. līdz 24. jūnijam. Fotokonkursā var piedalīties visi veikali ELVI, un tā mērķis ir paaugstināt veikalos strādājošo darbinieku motivāciju, stimulēt veselīgo sacensību garu, kā arī veicināt zīmola atpazīstamību.