Par vietējiem labumiem, par Savējiem un draudzīgu vidi!

Veikalu tīkls ELVI darbojas pēc franšīzes principa, nemitīgi augot un attīstoties, šogad tas atzīmē savu 15. darbības gadu. Laikam ritot, prioritāte palikusi nemainīga – vietējais cilvēks, tā ikdienas vajadzības, dzīves kvalitāte un vieta, kur tas atrodas. Apvienojot spēcīgākos vietējos mazumtirgotājus visā Latvijā un atbalstot lokālos uzņēmējus, ELVI veikalu piedāvājuma klāstā vienmēr ir svaigi un gardi Latvijas labumi. Sortimentam arī ir raksturīgas pozitīvas reģionālās atšķirības un ikvienā no ELVI veikaliem iespējams atrast ko īpašu – vietējās veltes, kas nākušas no pašu ražotājiem vai saimniecībām, un ar mīlestību gatavoti kulinārijas un konditorejas izstrādājumi. Smeķīga vietējās gaļas šķēle, tikko ceptas smalkmaizītes vai mīkstas maizes klaips, kā arī tepat tapuši, sātīgi salāti – kas gan vēl nepieciešams paša un visas ģimenes vēderpriekam?

Aizceļojot uz Kurzemes pusi, Ventspils novadā, Ugālē aktīvi darbojas SIA “EBRO”, kura šī gada novembrī svinēs savu pirmo gadu kā ELVI franšīzes partnere. “Kādu laiku domājām, ka vajadzīgas pārmaiņas. Un, tā kā atrodamies vietā, kur ir arī citi mazumtirgotāji, ikdienā jūtām ievērojamu konkurences spiedienu. Tāpēc bija nepieciešams pircējiem radīt vēlmi ienākt tieši mūsu veikalā, lai būtu uzticība un sajūta, ka viss ir kā pie savējiem. Domāju, ka pie augšupejoša rezultāta var nonākt tikai, strādājot kopā, un ar saskaņotiem darbības principiem.,” pieredzē dalās SIA “EBRO” vadītāja Sandra Akmeņlauka. “Mūs uzrunāja SIA “ELVI Latvija” uzaicinājums piedalīties seminārā par ELVI franšīzes iespējām. Uzaicinājums uz semināru bija kā ceļa rādītājs, kurā virzienā doties. Pārmaiņas bija pārbaudījums, veikala pārkārtošana un labiekārtošana, arī preču apjoms ievērojami palielinājās, visi enerģiski ieguldījām sevi pārejas posma darbos. Tomēr, pienākot ilgi gaidītajai veikala ELVI atvēršanai, sajūsma bija neizmērojama, arī pircēju interese bija necerēti liela un tad arī visiem bija tāda īpaša gandarījuma sajūta, jo saņēmām komplimentus par to, kā esam attīstījušies gan sortimenta, gan veikala izskata un izkārtojuma ziņā. Skaidrs, ka paši saviem spēkiem mēs to nebūtu paveikuši.”

“ELVI ir “Par Savējiem” un arī mēs,” stāsta SIA “VIKO” valdes priekšsēdētājs Agnis Vicinskis, ilggadējais ELVI franšīzes partneris. “Esam ļoti apmierināti ar franšīzes līgumu, jo pozitīvās priekšrocības, esot vienam no ELVI ģimenes, ir ievērojami uzlabojušas un attīstījušas mūsu veikala darbību – plašais preču sortiments, regulāras piegādes un paļaušanās uz piegādātājiem, atpazīstamība, mārketings, IT jautājumi. ELVI franšīze sniedz lielu atbalstu, protams, arī pašiem jāiegulda kārtīgs darbs, kas atmaksājas. 2012. gadā mūsu ELVI tika nominēts kā draudzīgākais veikals pircējiem Talsu novadā. Trīspadsmit sadarbības gadu garumā darbinieku rotācija tikpat kā nav notikusi, esam kopā kopš veikala atvēršanas brīža. Turklāt Stendē esam viens no galvenajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, tāpēc arī saviem pircējiem vēlamies sniegt tikai to labāko – draudzīgas cenas un patīkamu iepirkšanās vidi, bet pats galvenais, plašu preču sortimentu, kas bagātināts ar “Talsu piensaimnieka” gardumiem, IK “Švēdes” kūpinājumiem un citiem vietējiem labumiem.”

Noslēdzot Kurzemes ELVI apskates ceļojumu, ELVI franšīzes partnera “ML Dvīņi” tirdzniecības vadītājs Māris Bērtulsons ar lepnumu atzīst: “Tā kā esam jau ELVI parteri ar stāžu, kopš 2002. gada, mēs esam gājuši cauri dažādiem laikiem un pārmaiņām, bet prioritāte tiešām nemainīgi palikusi – būt par vietējiem labumiem, “Par Savējiem” un draudzīgu vidi. Mēs īpaši esam padomājuši par to, lai mūsu veikalos tiešām būtu kā pie savējiem, lai, iegriežoties pie mums, būtu mājīguma sajūta, bet arī ārpus tā – šūpoles, atpūtas galdi ar krēsliem, krāšņas ziedu kastes vasarā.”

“Protams, ikvienam jaunajam franšīzes partnerim pārmaiņu process nav viegls un ir jāiegulda daudz no sevis – gan laiks, gan enerģija, gan finanšu resursi, nolemjot spert tādu soli. Nevaram gribēt kaut ko saņemt, neko neieguldot. Tomēr visa rezultātā ir labākā gandarījuma sajūta, un tu pats esi lepns par to, kur atrodies un ko dari. Mēs esam lepni, ka esam ELVI un esam par Savējiem!” uzsver S.Akmeņlauka.