Kļūsti par vienu no ELVI piegādātājiem!

Mūsu sadarbības partneru vidū ir ne tikai lielākie Latvijas preču ražotāji un piegādātāji, kas spēj nodrošināt produktu piegādi visiem veikaliem ELVI Latvijā, bet arī nelielie pašmāju ražošanas uzņēmumi, kuru saražotās produkcijas apjoms ir pietiekams tikai, lai nodrošinātu vienu vai dažus tuvumā esošos ELVI veikalus. 

Mēs sadarbojamies gan ar vietējiem dārzeņu audzētājiem, gan gaļas piegādātājiem. Atsevišķos veikalos pat tiek piedāvāti ekskluzīvu pašmāju ražotās preces, kā piemēram, Latvijā audzēti šampinjoni un citi produkti un preces.

Elvi smalkmaizites

Neskatoties uz to, ka ELVI ir franšīzes tīkls, visam tīklam tiek nodrošināti vienoti iepirkuma līgumi, kas garantē gan izdevīgākus sadarbības līgumus, gan zemākas cenas.  

Šāds sadarbības modelis nodrošina, ka katrs veikals ELVI spēj saglabāt savu reģionālo unikalitāti un ekskluzivitāti, piedāvāt vietējam pircējam tieši viņam vistīkamāko produktu, kas tapis turpat tuvējā apkaimē, vienlaikus nodrošinot, ka visos veikalos ELVI būs pieejami iecienītākie produkti no lielo ražotāju sortimenta.

Ja vēlaties, lai arī Jūsu ražotā vai piegādātā produkcija nonāktu veikalu plauktā, kā arī spējat nodrošināt visas nepieciešamās kvalitātes prasības un veikala apgrozījumam nepieciešamo preču daudzumu, un sadarbība Jūs ir ieinteresējusi, lūdzu sazinieties ar mums.