ELVI izsludina konkursu „Skaistākais veikals ELVI, Līgo svētkus gaidot!”

Laiks rotāties ir klāt, tāpēc ELVI izsludina fotokonkursu „Skaistākais veikals ELVI, Līgo svētkus gaidot”, kas norisināsies laika posmā no 11. līdz 24. jūnijam. Fotokonkursā var piedalīties visi veikali ELVI, un tā mērķis ir paaugstināt veikalos strādājošo darbinieku motivāciju, stimulēt veselīgo sacensību garu, kā arī veicināt zīmola atpazīstamību

 

 

Konkursa gaita ir sekojoša: vispirms darbinieki izrotās savus ELVI veikalus labākajās Jāņu tradīcijās: ar zāli, vainagiem, interesantiem dekoriem, kā arī paši vilks tautastērpus vai rotās savas drēbes ar svētku elementiem. Tad veikals uzņems foto vai uztaisīs fotokolāžu ar savu veikumu un nodos to izvērtēšanai sociālo tīklu “Facebook.com” un “Draugiem.lv” sekotājiem, kā arī īpašajai ELVI žūrijai. Katrs veikals var iesūtīt līdz 3 (trim) fotogrāfijām vai 1 (vienu) fotokolāžu. Konkursam iesūtītās fotogrāfijas būs apskatāmas ELVI sociālajos tīklos, tiklīdz tiks iesūtīta pirmā/-s fotogrāfija/-s.

 

Radošākajiem konkursa dalībniekiem – veikaliem ELVI – tiks piešķirtas balvas, ņemot vērā konkursa žūrijas un ELVI sekotāju vērtējumu.

 

Fotogrāfiju  iesūtīšanas  termiņš  ir no 2018. gada 11. jūnija  līdz  2018. gada 24. jūnijam.  Uzvarētāji tiks izziņoti ne vēlāk kā 06.07.

 

Pilnu konkursa nolikumu atradīsiet te: "Skaistākais veikals ELVI, Līgo svētkus gaidot - konkursa nolikums"