Ventspilī, Gāliņciemā durvis vērs jauns veikals ELVI

 

Tieši Starptautiskajā sieviešu dienā, 8. martā plkst. 14:00 Ventspilī, Gāliņciemā, Kuldīgas ielā 123 tiks atklāts jauns veikals ELVI. ELVI Gāliņciema iemītniekiem un viesiem piedāvās plašu Latvijā ražotu produktu sortimentu un iemīļotāko ārvalstu zīmolu preces, kā arī daudzveidīgu kulinārijas un konditorejas izstrādājumu klāstu, tostarp svaigas, veikalā ceptas maizītes. Atklāšanas dienā jaunā veikala apmeklētājus priecēs dažādi pārsteigumi un ELVI talismans Elvītis ar saldumiem un dāvanām.

 

ELVI veikalā Gāliņciemā saimniekos nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI franšīzes partneris SIA “Banderi S.IDE” SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “SIA “Banderi S.IDE” ir ilggadējs zīmola ELVI sadarbības partneris, kas atver jau septīto veikalu ELVI un veiksmīgi strādā daudzās tirdzniecības vietās Kurzemē un Zemgalē.  Esmu priecīga, ka partneris ir pieņēmis lēmumu atvērt ELVI Kurzemes pērlē, Ventspilī, lai ventspilniekiem piedāvātu zīmolam ELVI raksturīgās priekšrocības – svaigus produktus, plašu sortimentu, laipnu apkalpošanu un iepirkšanās vidi, kur katrs var justies kā savējais!”  

 

SIA “Banderi S.IDE” direktore Dagnija Spunde par uzņēmuma plāniem Gāliņciemā stāsta: “Gāliņciems  ir viens no lielākajiem privātmāju mikrorajoniem Ventspilī. Tā ir ne tikai pilsētnieku dzīvesvieta, bet arī vide, kur daudzas ģimenes pavada savas brīvdienas, uzņem viesus, izmantojot plašo Ventspils pilsētas atpūtas un izklaides pasākumu piedāvājumu, tādēļ te nepieciešams kvalitatīvs, mūsdienīgs un patērētāju prasībām atbilstošs veikals. Jaunā ELVI sortiments ir veidots tā, lai veikalā sev kāroto ērti varētu atrast gan tie, kas pēc darba vēlēsies veikt ikdienas pirkumus savai ģimenei, gan tie, kas meklēs gardu ciemkukuli vai kādu neparastāku našķi, ar ko sevi palutināt.”

 

Jaunais veikals ELVI tiek atvērts tirdzniecības vietā, kur jau iepriekš darbojās pārtikas mazumtirdzniecības veikals, taču telpas ir izremontētas, paplašinot tirdzniecības zāli, izvietojot veikalā videi draudzīgākus tirdzniecības risinājumus - apgaismojumu, veikala iekārtas, lai vidi piemērotu ELVI zīmola konceptam, padarītu ērtāku un pievilcīgāku gan veikala darbiniekiem, gan apmeklētājiem. ELVI tirdzniecības zāle ir izvietota 98 kvadrātmetru platībā, veikals nodrošina darbavietas 5 cilvēkiem.

 

ELVI franšīzes partneriem pieder 183 veikali visā Latvijā. SIA “ELVI Latvija” ir zīmola ELVI turētāja un franšīzes devēja, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā. Piedaloties prestižajā Latvijas Tirgotāju asociācijas konkursā, 2015.gadā mazumtirgotājs ELVI uzvarēja kategorijā “Latvijas labākais tirgotājs 2015”.