Dalies!

1.jūnijā  no 11.00 līdz 16.00 ELVIzauriņš un draugi aicina uz Bērnu svētkiem pie jaunā veikala Zvejniekciemā, Ainažu  iela 113.

–  Lielās spēles ar ELVIzauriņu un draugiem.
– Sportiskas aktivitātes.
– Degustācijas.
– Konkursi, dāvanas, pārsteigumi un svētku prieks visai ģimenei!

Par svētku prieku rūpēties mums palīdzēs “Pētergailis”, “Haribo”, “AXA”, “Flint”, “Graci”, “O’Byte”, “Skrīveru saldumi”, “Kuki-muki”, “President”, “Colgate”, “Lay’s”, “Nesquik” un “Latvijas Maiznieks”.

Aidā, piedzīvojumos ar savējiem!

Jau no plkst. 11:00 jūras skatu laukumā pie “ELVI” veikala Zvejniekciemā notiks dažādas aktivitātes bērnu priekam kopā ar “ELVI” talismanu ELVIzauriņu un draugiem. Ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt spēkus galda hokejā, flipper spēlē, Cornhole jeb maisiņu spēlē, un citās aktivitātēs. Veikala telpās no 11.00 līdz 13.00 notiks “Maiziņš” burgermaizīšu degustācijas, bet labi padarītu darbu pasākuma apmeklētāji varēs nosvinēt ar jaukām dāvanām!

“Bērnu svētku tradīciju vasaras sākumā ELVI uzsāka pērn jaunatvērtajā tirdzniecības kvartālā Mārupē un šogad svētki viesojas mūsu veikalu tīkla ainaviskākajā vietā – Zvejniekciemā, kur ELVI veikals iekārots teritorijā ar tiešu izeju uz jūras krastu. Lielos un mazos svētku apmeklētājus aicināsim uz priekpilnu darbošanos dažādās svētku aktivitātēs un priecēsim ar dažādiem pārsteigumiem” saka SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine.