Dalies!

Šo pavasari ELVI ir iesācis, pasludinot martu par bērnu mēnesi. Tā ietvaros, domājot par mazuļiem, mūsu pircējiem piedāvājam lieliskas cenas, kā arī plašāku piedāvājumu lielākajos veikalos. Katrs mūsu sekotājs ir laipni aicināts piedalīties konkursos ELVI sociālajos tīklos, kā arī smelties idejas par patīkamu laika pavadīšanu kopā ar ģimeni un veselīgu jauno māmiņu uzturu.

Turklāt atgādinām par ELVI iniciatīvu jaunajām māmiņām, kuru vārds ir Violeta, un ģimenēm, kuru mazulītēm šogad dots šis skanīgais vārds, dāvināt vērtīgas dāvanas mazuļa labsajūtai un māmiņas priekam.

Vairāk informācijas šeit: https://elvi.lv/jaunumi/veikalu-tikls-elvi-un-bernu-precu-zimols-violeta-mekle-violetas/

#parsavējiem

Izkrāso Elvizauru un saņem diplomu!

Rūpējoties par jēgpilnu laika pavadīšanu, ELVI ir sagatavojis aizraujošas krāsojamās lapas un diplomu radošajiem māksliniekiem.

Mēneša akcijas piedāvājums visos ELVI veikalos:

Mēneša akcijas piedāvājums TIKAI lielākajos ELVI veikalos:

Lielāko veikalu saraksts: Augšlīgatnē, Nītaures ielā, Ādažos, Rīgas gatvē 51, Babītē, Liepu alejā 15a, Jelgavā – Lielā ielā 49, Rūpniecības ielā 77a un Svētes ielā 9, Kalngalē, Ērgļu ielā 1b, Kārsavā, Vienības ielā 72b, Kuldīgā, Gravas ielā 1, Ķegumā, Ķeguma prospektā 5C, Ķekavā, Rīgas ielā 22a, Lielvārdē, Lācplēša iela 23b; Liepājā – Ganību ielā 69/71 un Jūras ielā 17, Limbažos, Jaunā ielā 4, Ogrē – Brīvības ielā 15a un Mālkalnes prospektā 3, Olainē, Zeiferta ielā 7-19, Ozolniekos, Rīgas ielā 44, Piņķos, Rīgas ielā 8, Raganā, Tirgus ielā 10, Rīgā – Kūdras ielā 8b un Tēriņu ielā, Saulkrastos, Ainažu ielā 28a, Siguldā– Vidus ielā 1 un Vidzemes šosejā 16; Skrundā, Ventas ielā 16, Taurenē, “Lauras”, Vangažos, Vidzemes ielā 10 un Ventspilī, Celtnieku iela 3