Dalies!

Nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI 2023. gadu noslēdz ar desmitā jaunā ELVI zīmola veikalu atvēršanu. Jauno veikalu 7.decembrī Siguldā, Zinātnes ielā atver lielākais ELVI franšīzes partneris SIA “Vita Mārkets”, tas ir piemājas formāta veikals, kas iekārtots aptuveni 200 kvadrātmetru platībā.

Šis gads ELVI tīklam ir ļoti bagāts ar jauniem veikaliem – esmu priecīga un  pateicīga saviem franšīzes partneriem, ka gadu varam noslēgt ar skaistu un apaļu skaitli – desmit jauniem ELVI! Šis ir bijis ļoti ražens gads, jo esam būvējuši jaunas tirdzniecības vietas, iegādājušies un sekmīgi attīstījuši objektus, kuru iepriekšējie īpašnieki nav redzējuši tālākos attīstības ceļus savam biznesam. Tāpat ELVI paplašinājis savu franšīzes partneru klāstu, tāpēc uz aizvadīto gadu tiešām varam skatīties ar gandarījumu, ” stāsta SIA “ELVI Latvija” valdes locekle Laila Vārtukapteine.

Jaunais veikals ELVI Siguldas iedzīvotājiem un viesiem piedāvās iecienītākos pašmāju un ārvalstu zīmolu produktus, izdevīgus cenu piedāvājumus un dažādas akcijas. Tāpat tur būs nopērkama arī karsta kafija līdzņemšanai, gardi salāti, ELVI kulinārijas izstrādājumi un svaigi ceptas smalkmaizītes. Tas būs ceturtais ELVI veikals Siguldā, kas ir zīmola ELVI dzimtā pilsēta.

ELVI zīmols jau 23 gadus nodrošina franšīzi vietējiem pārtikas tirdzniecības uzņēmumiem, garantējot saviem partneriem vienotas iepirkuma cenas, centralizētu svaigo un iepakoto preču loģistiku visā Latvijā plašu IT un mārketinga atbalstu, palīdzību veikala ikdienas darbā un plaša profila atbalstu uzņēmuma attīstības pasākumiem. Zīmols ELVI orientēts uz ilgtspējīgu attīstību, investējot resursus gan tirdzniecības vietu modernizēšanā, gan sadarbībā ar vietējām kopienām. Nozīmīgu zīmola vērtību veido arī kvalitatīvs pašu importētās produkcijas sortiments un ELVI privātās preču zīmes produkti – lielisks kulinārijas un konditorejas produktu klāsts.