Dalies!

28.maijā plkst.14.00 Ulbrokā, Peldu ielā 2 durvis vērs jauns, plašs un mūsdienīgs veikals ELVI ar 717 kvadrātmetru lielu tirdzniecības zāli. Veikalā investēti gandrīz 700 000 eur, radot Ulbrokas iedzīvotājiem un ciemata viesiem modernu, energoefektīvu tirdzniecības vietu ar plašu preču klāstu un 18 jaunām darbavietām. Jaunā ELVI sortimentā pircēji atradīs gan iemīļotu ārvalstu zīmolu preces, gan daudzveidīgus vietējos produktus, tostarp svaigu gaļu no audzētavas “Ulbroka”.

Ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības normas un rūpējoties par pircēju veselību, veikala atvēršanas laikā netiks rīkotas publiskas aktivitātes, taču pircēji tiks iepriecināti ar īpašiem, tikai Ulbrokas veikalam paredzētiem piedāvājumiem, cenu akcijām un dažādiem pārsteigumiem. Apmeklētājus ik dienas veikalā gaidīs daudzveidīgs kulinārijas un konditorejas izstrādājumu sortiments; karstmaizes, ko darbinieki pēc klientu lūguma uzgrilēs turpat, veikalā; dažādi karstie dzērieni; plašs svaigo preču klāsts, tostarp “Ulbrokas” cūkgaļa un svaiga briežu gaļa. Patīkams jaunums pircēju ērtībām veikalā būs vitrīna vīnu un dzirkstošo vīnu dzesēšanai, tāpēc veikalā varēs iegādāties dažādus baudīšanai ideālā temperatūrā atdzesētus dzērienus. Veikalā saimniekos zīmola ELVI lielākais franšīzes partneris SIA “VITA Mārkets”, kas ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums.

Jaunā veikala attīstībā ir ieguldītas apjomīgas investīcijas, nodrošinot mūsdienīgu un kvalitatīvu iepirkšanos klientiem, patīkamus darba apstākļus darbiniekiem, taču vienlaikus ir domāts arī par apkārtējo vidi saudzējošiem risinājumiem. Tirdzniecības centra apgaismošanā izmantotas tikai energoefektīvās LED spuldzes, uzstādītas ergonomiskas tirdzniecības vitrīnas, bet viss siltums, ko ražos tirdzniecības centrā uzstādītās aukstuma iekārtas, ar siltumatgūšanas tehnoloģiju palīdzību tiks novirzīts telpu un karstā ūdens sildīšanai. Papildu siltuma nodrošināšanai ēkai uzstādīts arī gaisa siltumsūknis.

“Moderna, kvalitatīva veikala atvēršana Ulbrokā ir ilgi gaidīts notikums, kas būtiski atvieglos ikdienu daudziem tūkstošiem Pierīgas iedzīvotāju. Esmu priecīga, ka tagad arī šī apvidus cilvēki varēs izbaudīt zīmola ELVI priekšrocības un svaigus produktus savai ikdienai vai svētku galdam nopirkt tepat, savas dzīvesvietas tuvumā. Lielā iedzīvotāju aktivitāte un regulārie jautājumi, ko esam saņēmuši ELVI birojā, iekārtojot jauno veikalu, mudina domāt, ka ELVI atvēršana ir gaidīti svētki ne vien veikalu tīklam, bet arī Ulbrokas apkaimes cilvēkiem,” stāsta Laila Vārtukapteine, SIA ELVI Latvija komercdirektore.