Dalies!

Veikalu tīkla ELVI 20 gadu jubilejas loterijas galvenā balva – automašīna Škoda Kamiq, kas visu loterijas norises laiku bija aplūkojama Ķekavas tirdzniecības centrā “Liiba” ceļos uz Kuldīgu, jo izlozes galveno balvu ieguvusi Kuldīgas iedzīvotāja Agnese Frēliha. Laimīgo uzvarētāju ar lielo laimestu svinīgi, bet ievērojot visus drošības pasākumus sveiksim 16. decembrī plkst.11.00 pie ELVI veikala Kuldīgā, Gravas ielā.

ELVI 20 gadu jubilejas loterija notika no 8.oktobra līdz 2.decembrim – tajā varēja piedalīties  veikalu tīkla ELVI apmeklētāji, kas veica pirkumu vismaz 7 eur apmērā un šajā pirkumā iekļāva vismaz 2 akcijas produktus no 65 dažādu zīmolu precēm. Loterijas laikā trīs izlozēs savus saimniekus atrada ne vien jauna automašīna Škoda Kamiq, bet arī 3 putekļsūcēji roboti Xiaomi, 3 LED televizori Philips, 3 virtuves kombaini Philips, 3 kafijas automāti DeLonghi, 3 tvaika ģeneratora gludekļi Philips un 30 Elvi dāvanu kartes 15 eur vērtībā.  Ar pilnu akcijas uzvarētāju sarakstu var iepazīties šeit https://www.loterijas.lv/loterija/elvi-20-gadu-jubilejas-loterija/.

Nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI loterija tiek rīkota jau daudzus gadus un tās balvu fonds katru gadu tiek veidots tā, lai veikalu apmeklētājus iepriecinātu gan ar mūsdienīgām un aktuālām lietām, piemēram, dažādām mājsaimniecības ierīcēm, gan ar nemainīgi iekārojamiem laimestiem – televizoriem un auto.