Dalies!

Veikalu tīkls ELVI Latvijas ģimeņu atbalstam nodrošinās bezmaksas karsto ūdeni mazuļu pārtikas pagatavošanai. Visos veikalos ELVI, kuros ir karsto dzērienu automāti, jaunie vecāki sava bērna ēdiena pagatavošanai silto ūdeni turpmāk varēs saņemt bez maksas. Lai izvairītos no pārpratumiem, ūdeni jāpilda līdzi paņemtos mazuļu ēdiena traukos un pie izejas jāuzrāda kases darbiniekiem, kas to reģistrēs kā bezmaksas preci.

 

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Viena no galvenajām mūsu uzņēmuma vērtībām ir atbalsts ģimenēm, jo esam pārliecināti – tieši stipras ģimenes ir stipras Latvijas pamats. Šī iniciatīva tapusi, atsaucoties vecāku grupas “Ģimenes forums” aicinājumam, jo gandrīz visi cilvēki, kam ir bijuši mazi bērni, pazīst situāciju, ka mazuļa ēdiena pagatavošanai ir nepieciešams karsts ūdens, taču nav iespējas ūdeni uzsildīt un ir jāmeklē alternatīvas, lai pagatavotu maisījumu vai putriņu savai atvasei. Lai cik rūpīgi vecāki gatavotos izbraucieniem ar mazuli, dzīvē var gadīties visādi brīži un mazuļa labsajūta nedrīkst ciest.”

L.Vārtukapteine turpina: “Tā, ka gandrīz visos veikalos ELVI ir karsto dzērienu automāti kafijas un tējas pagatavošanai, esam pieņēmuši lēmumu atbalstīt Latvijas ģimenes, sniedzot iespēju mazuļu uzturam nepieciešamo ūdeni šajos automātos turpmāk ņemt bez maksas. Iestājoties siltākam laikam, daudzas ģimenes arvien biežāk dosies pie dabas, apceļos Latviju, tāpēc ļoti ceru, ka šī iniciatīva atvieglos jauno vecāku ikdienu, jo ELVI veikali ir pieejami gan lielās pilsētās, gan mazās apdzīvotās vietās visā Latvijā.”

Tā, ka ELVI ir nopērkams arī karsts ūdens dažādu citu dzērienu, piemēram, tējas vai šķīstošās kafijas pagatavošanai, lai izvairītos no pārpratumiem, vecāki tiek aicināti ūdeni pildīt līdzi paņemtajos mazuļu ēdiena traukos un pie kases to uzrādīt veikala pārdevējam.