Dalies!

Nacionālajam pārtikas mazumtirdzniecības tīklam ELVI pievienojies jauns franšīzes partneris SIA “Dagi LV”, kas 14.novembrī plkst.14.00 Rīgā, Ģertrūdes ielā atvērs jaunu veikalu ELVI. SIA “Dagi LV” līdz šī gada beigām plāno atvērt trīs jaunus veikalus, papildinot ELVI tīklu ar jaunām tirdzniecības vietām Rīgā, Madonā un Jaunjelgavā.

SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta:

Esmu gandarīta, ka ELVI franšīzes saimei pievienojies jauns tirdzniecības uzņēmums, kas ir novērtējis zīmola ELVI priekšrocības un iespējas. Ticu, ka zināšanas un pieredze, kas gandrīz 20 gadu garumā ir uzkrāta ELVI tīklā, palīdzēs jaunajam partnerim sasniegt viņa uzņēmējdarbības mērķus un sekmēs tirdzniecības vides sakārtošanu Latvijā.

SIA Dagi LV, atverot veikalu Rīgā, Ģertrūdes ielā 105/1, ir investējis finanšu līdzekļus gan veikala vides uzlabošanā, gan tirdzniecības iekārtu iegādē, rūpējoties par to, lai jaunais veikals būtu mājīgs, pircējiem pievilcīgs un atbilstu ELVI zīmola standartiem.

Jaunais veikals ELVI piedāvās pircējiem iecienītākos pašmāju un ārvalstu zīmolu produktus, izdevīgus cenu piedāvājumus un dažādas akcijas, tāpat tur būs nopērkama arī karsta kafija līdzņemšanai un svaigi ceptas smalkmaizītes. Veikala atklāšanas dienā pircējus gaidīs dažādi pārsteigumi un dāvanas.