Dalies!

Nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI un Latvijas energoresursu uzņēmumam “Latvenergo” piederošais elektroauto uzlādes zīmols Elektrum Drive  trešdien, 19.jūnijā, atklās pirmo kopīgi veidoto elektroauto uzlādes staciju pie veikala ELVI Siguldā, Dārza ielā 28. Klientu ērtībām jaunajā elekroauto uzlādes stacijā Siguldā līdz jūnija beigām uzlādi varēs veikt par īpaši izdevīgu cenu. ELVI un Elektrum Drive kopā ierīkos vismaz 50 elektroauto uzlādes pieslēgvietas trīspadsmit apdzīvotās vietās visā Latvijā. Projektā investēti 2.2 miljoni eiro.

“Mūsdienu dzīves ritms ir kļuvis tik straujš, ka iespēja vienlaikus atrisināt vairākas ikdienai nepieciešamas lietas ir patiesa vērtība. Jaunais elektroauto uzlādes tīkls pie ELVI veikaliem ļaus daudziem Latvijas cilvēkiem taupīt laiku un apvienot iepirkšanos ar auto uzlādi, kas kļūst arvien svarīgāk daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Šobrīd atklājam pirmo elektroauto uzlādes punktu, bet kopā ar Elektrum Drive jau notiek darbi pie 50 staciju izveides 13 apdzīvotās vietās visā Latvijā. Esmu pārliecināta, ka šādu punktu kļūst vēl vairāk un ticu, ka ar laiku elektroauto īpašnieki, apceļojot Latviju, zinās  – sava auto uzlādei jāmeklē tuvākais ELVI.” Stāsta ELVI Latvija valdes locekle Laila Vārtukapteine.

“Kas ir vērtīgākais resurss mūsdienās? Informācija un laiks. Mūsu uzlādes filosofija ir cienīt tieši klienta laiku – tādēļ arvien veidojam jaunas stacijas, piedāvājam ātrāko uzlādi, nodrošinām ērtības lietošanā ar aplikāciju, un galvenais – esam par paradumu maiņu. Uzlādei nav speciāli jāaizņem jūsu laiks – to var izdarīt, paralēli darot citas lietas. Tādēļ sadarbībā ar ELVI un, izmantojot Eiropas Savienības finansējumu, mūsu biznesa mērķi satiekas ar klienta mērķiem ērtākam un ilgtspējīgākam dzīvesveidam,” Elektrum Drive paplašināšanos komentē Ansis Valdovskis, AS “Latvenergo” Baltijas elektrotransporta uzlādes direktors.

Īstenojot Elektrum Drive un ELVI sadarbības projektu, šī gada laikā un nākamā gada sākumā jaunas stacijas tiks izbūvētas 13 apdzīvotās visā Latvija, turklāt pie sešiem veikaliem uzlāde būs pieejama ar maksimālo jaudu līdz 300 kW. Īstenojot šo sadarbību, mūsu valsts iegūs 50 jaunas elektroauto uzlādes pieslēgvietas Ādažos, Augšlīgatnē, Kalngalē, Jelgavā, Raganā, Lielvārdē, Vecpiebalgā, Saulkrastos, Liepājā, Mārupē, Ainažos, Zvejniekciemā un Siguldā. Projektā kopumā tiks investēti 2,2 miljoni EUR. Daļa no šīm uzlādes stacijām tiek realizētas ar Eiropas Savienības Alternatīvo degvielu infrastruktūras finansēšanas instrumenta atbalstu.