Dalies!

Nacionālajam pārtikas mazumtirdzniecības tīklam ELVI pievienojas jauns franšīzes partneris, kas novembrī atvērs jaunu ELVI veikalu Liepājā, Zemnieku ielā. Jaunā tirdzniecības vieta, īstenojot ELVI standartus, tiks iekārtota vairāk kā 500 kvadrātmetru platībā.

SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Priecājos nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI saimē sveikt jaunu Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmumu, kas, izvērtējot tirgus situāciju, zīmola potenciālu un franšīzes devēja piedāvāto pakalpojumu klāstu, ir izvēlējies pievienoties ELVI tīklam. Esmu pārliecināta, ka plašais ELVI nodrošināto IT pakalpojumu klāsts, īstenotā stratēģija preču sortimenta plānošanā, loģistikas pakalpojumu sniegšanā, veikalu ikdienas atbalsta nodrošināšanā un vienotu mārketinga aktivitāšu īstenošanā būs būtisks atbalsts uzņēmuma biznesa mērķu sasniegšanā.”

L.Vārtukapteine norāda: “Šis gads Latvijas pārtikas mazumtirdzniecībā daudziem Latvijas uzņēmumiem ir licis pārvērtēt savu uzņēmumu attīstības iespējas un izanalizēt esošo zīmolu nodrošināto pakalpojumu klāstu. Pēdējā laikā no dažādiem Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmumiem esam izjutuši ļoti lielu interesi par ELVI franšīzi, kas jau vainagojusies ar pirmā jaunā franšīzes partnera uzņemšanu ELVI tīklā.”

Rūpējoties par to, lai jaunais veikals būtu mājīgs, pircējiem pievilcīgs un atbilstu ELVI zīmola standartiem, jaunais franšīzes partneris veic veikala telpu uzlabošanu un labiekārtošanu. Jaunais veikals ELVI Liepājas iedzīvotājiem un viesiem piedāvās iecienītākos pašmāju un ārvalstu zīmolu produktus, izdevīgus cenu piedāvājumus un dažādas akcijas. Tāpat tur būs nopērkama arī karsta kafija līdzņemšanai, gardi salāti, ELVI kulinārijas izstrādājumi un svaigi ceptas smalkmaizītes.

ELVI zīmols jau 23 gadus nodrošina franšīzi vietējiem pārtikas tirdzniecības uzņēmumiem, garantējot saviem partneriem vienotas iepirkuma cenas, centralizētu svaigo un iepakoto preču loģistiku visā Latvijā plašu IT un mārketinga atbalstu, palīdzību veikala ikdienas darbā un plaša profila atbalstu uzņēmuma attīstības pasākumiem. Zīmols ELVI orientēts uz ilgstpējīgu attīstību, investējot resursus gan tirdzniecības vietu modernizēšanā, gan sadarbībā ar vietējām kopienām. Nozīmīgu zīmola vērtību veido arī kvalitatīvs pašu importētās produkcijas sortiments un ELVI privātās preču zīmes produkti – lielisks kulinārijas un konditorejas produktu klāsts.