Dalies!

Lai pilnveidotu ELVI veikalos nopērkamo preču klāstu, veikalu tīkls ELVI uzsācis jaunu tirdzniecības iekārtu uzstādīšanu veikalos, piedāvājot pircējiem veikalā svaigi spiestas sulas un gabaliņos sagrieztus augļus. Pirmā šāda iekārta, investējot 30 000 eiro, uzstādīta ELVI Siguldā, Vidus ielā 1.

“Svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas un aromātiski, tikko sagriezti augļi līdz šim ir bijuši lielpilsētu iedzīvotāju prioritāte, tāpēc esmu gandarīta, ka ELVI veikalu īpašnieki šīs iespējas sāk piedāvāt arī cilvēkiem, kas dzīvo ārpus lielām apdzīvotām vietā. Jaunā iekārta, kas uzstādīta Siguldā, īsā laikā ir iemantojusi pilsētnieku uzmanību. Viens no ELVI darba principiem vienmēr bijis – piedāvāt saviem klientiem labāko, nodrošinot mūsdienīgu iepirkšanās pieredzi. Iekārtas, kas klientiem ļauj veikalā gan izspiest svaigu burkānu vai apelsīnu sulu, gan dažu sekunžu laikā nomizot un sagriezt gabaliņos svaigus ananasus, klientiem ir arī labs pamudinājums sevi palutināt ar vitamīniem bagātiem, veselīgiem un svaigiem produktiem. Tas ir īpaši būtiski tieši pavasarī, kad apkārt plosās vīrusi un pēc garās ziemas cilvēkiem izsīkušas organisma vitamīnu rezerves,” stāsta SIA ELVI Latvija valdes locekle Laila Vārtukapteine.

Šobrīd iekārta tiek izmantota, lai piedāvātu pircējiem svaigi spiestu burkānu un apelsīnu sulu, un burkānu-apelsīnu sulas maisījumu. Savukārt, ar augļu griešanas ierīci iespējams ērti notīrīt un sagriezt ananasus. Svaigu augļu un dārzeņu sulu spiešanas iekārtas pakāpeniski plānots uzstādīt lielākajos veikalos ELVI visā Latvijā.