Dalies!

Lai nodrošinātu mūsdienīgām prasībām atbilstošu tirdzniecības vidi un energoefektīvu saimniekošanu, veikta reģionālā tirdzniecības centra ELVI rekonstrukcija Jelgavā, Rūpniecības ielā. Tirdzniecības centra labiekārtošanā investēti 0,2 miljoni eiro, uzstādot modernām energoefektivitātes prasībām atbilstošu siltumatguves sistēmu, labiekārtojot vidi un paplašinot centra tirdzniecības platību.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Domājot par ekonomiskāku, ilgtspējīgāku saimniekošanu un pircējiem patīkamākās vides veidošanu, esam rekonstruējuši reģionālo tirdzniecības centru Jelgavā. Būtisks ieguvums tirdzniecības centram ir siltumatguves tehnoloģiju uzstādīšana, kas ļauj centra apsildīšanai izmantot tirdzniecības iekārtu radīto siltumu. Pārtikas produktu tirdzniecībā tiek izmantotas gan dažādas vitrīnas, gan ledusskapji un saldētavas, kas ražo siltumu – pateicoties siltumatguves sistēmai, šī enerģija tiek pārvērsta lietderīgos resursos, izmantojot to ūdens, un telpu apsildei.”

“Tāpat patīkamas iepirkšanās vides nodrošināšanai tirdzniecības centrā veikts remonts un paplašināta centra kopējā platība, piesaistot jaunus nomniekus un nodrošinot jelgavniekiem jaunas iepirkšanās iespējas. Ar jauniem, klientu iemīļotu zīmolu veikaliem pilnveidots rūpniecības preču piedāvājums un sakārtota iepirkšanās vide centra abos stāvos,” turpina L.Vārtukapteine.

Tuvāko mēnešu laikā paredzēta arī tirdzniecības centra aprīkošana ar saules paneļiem, tādējādi vēl vairāk stiprinot objekta enerģētisko neatkarību un turpinot pildīt ELVI mērķi būtiski uzlabot tirdzniecības vietu energoefektivitāti.