Dalies!

Krimuldas novada Raganā durvis vēris jauns tirdzniecības centrs ELVI

21.jūnijā plkst. 12.00 Krimuldas novada Raganā, Tirgus ielā 10 durvis vēris jauns tirdzniecības centrs ELVI, kurā atrodas nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI veikals un zemo cenu dzērienu veikals “AlkOutlet”.  Jaunais tirdzniecības centrs piedāvā plašu Latvijā ražotu produktu sortimentu un iemīļotāko ārvalstu zīmolu preces, kā arī daudzveidīgu kulinārijas un konditorejas izstrādājumu klāstu, tostarp svaigas, veikalā ceptas maizītes un karstu kafiju. Atklāšanas dienā jaunā veikala apmeklētājus priecēja dažādi pārsteigumi un ELVI talismans Elvītis ar saldumiem un dāvanām.

Krimuldas novadā tapušajā tirdzniecības centrā  665 kvadrātmetru platībā saimnieko SIA ELVI Latvija franšīzes partneris SIA “Vita Mārkets”, tirdzniecības centrs būvēts ar bankas “Citadele” atbalstu un tā ēka projektēta pēc jaunākajiem energoefektivitātes standartiem, lai nodrošinātu ne vien ērtu un klientiem patīkamu iepirkšanos, bet arī īstenotu mūsdienīgu pieeju ēkas apsaimniekošanai un strādātu, rūpējoties par apkārtējo vidi.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: SIA “Vita Mārkets” ir ilggadējs zīmola ELVI sadarbības partneris, kas veiksmīgi saimnieko jau 38 tirdzniecības vietās Rīgā un Vidzemē. Esmu priecīga, ka šis partneris ir pieņēmis lēmumu atvērt ELVI Raganā, lai ciemata iedzīvotājiem un viesiem piedāvātu zīmolam ELVI raksturīgās priekšrocības – svaigus produktus, plašu sortimentu, laipnu apkalpošanu un iepirkšanās vidi, kur katrs var justies kā savējais, vienlaikus sekmējot arī Latvijas reģionu attīstību.”

Jaunajā tirdzniecības centrā ir 20 jaunas darbavietas, tāpat ir padomāts par tuvējās infrastruktūras sakārtošanu – izbūvētas piebrauktuves, ierīkota plaša, apgaismota auto stāvvieta. Ceļotāju ērtībām ir pieejamas tualetes un, plānojot ELVI sortimentu, ir padomāts par to, lai veikalā var iegādāties ne vien ikdienai nepieciešamās preces, bet arī karstu, aromātisku kafiju, svaigas, turpat veikalā ceptas smalkmaizītes un dažādas sātīgas uzkodas ātrai izsalkuma remdēšanai. Centra ārpusē ir izvietotas āra tirdzniecības vietas, kur savu produkciju tirgos dažādi novada zemnieki, amatnieki un mājražotāji.

Tirdzniecības centra vīzija ir kļūt par savējo Krimuldas novada iedzīvotājiem un viesiem, radot jaunas darbavietas, labiekārtotu vidi un mudinot Raganā piestāt arī tos, kas šajā ciematā nonāk, vien caurbraucot.