Dalies!

Lai atbalstītu dīkstāvē esošos Latvijas mūziķus un mūzikas producentus, un palielinātu Latvijas mākslinieku ieņēmumus no autortiesībām, nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI sadarbībā ar SIA “zeMusic” līdz ārkārtas situācijas beigām atskaņos tikai Latvijā radītu mūziku dažādās valodās.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta:

Tā, ka ELVI ir Latvijas zīmols, kas apvieno dažādus mazos un vidējos Latvijas tirdzniecības uzņēmumus, mēs zinām, cik krīzes situācijā ir svarīgi atbalstīt mūsu valsts cilvēkus – ražotājus, uzņēmējus, pircējus, jo tikai, strādājot kopā, mēs varam nodrošināt, ka mūsu nauda paliek Latvijai un tās cilvēkiem. Tā, ka īpaši grūti šobrīd klājas radošo industriju pārstāvjiem un mūziķiem, kam pulcēšanās ierobežojumu dēļ ir nācies atcelt daudzus koncertus un uzstāšanās, esam pieņēmuši lēmumu ELVI radio, kas dzirdams lielākajā daļā veikalu tīkla iepirkšanās vietu, līdz ārkārtas situācijas beigām atskaņot tikai pašmāju mākslinieku radītus darbus.

Latvijas mūziķu sniegums stilistiski ir ļoti daudzveidīgs, tīkamus pašmāju mākslinieku radītus  skaņdarbus var atrast cilvēki ar visdažādāko mūzikas gaumi, tāpēc esmu pārliecināta, ka ELVI radio veidos patīkamu iepirkšanās fonu jebkuram veikala apmeklētājam. Protams, mūziķu ienākumi no autortiesībām veido tikai nelielu daļu no viņu ieņēmumiem, taču ticu, ka mēs katrs, ikdienā izdarot savas izvēles par labu Latvijas cilvēkiem un Latvijas uzņēmumiem varam palīdzēt viens otram pārvarēt šo savdabīgo laiku, kas būtiski mainījis mūsu ikdienu,

saka L.Vārtukapteine.