Dalies!

Latvijas Pasts un mazumtirgotājs ELVI aicina reģionu iedzīvotājus, kas mitinās viensētās, pasūtīt pārtiku piegādei ar Latvijas Pasta starpniecību. Līdz 2022. gada 13. janvārim īpašs piedāvājums – visu pasūtījumu piegāde bez maksas. Kataloga preču piedāvājumu atradīsiet šī raksta pielikumā.  

Pakalpojumu sniedz Latvijas Pasta pieredzējušie pastnieki, kas piegādēm izmanto autotransportu, tādējādi nodrošinot plašu pārtikas sortimenta pieejamību pat visattālākajās lauku adresēs. Īpaši būtisks šis pakalpojums ir Covid-19 laikā, ļaujot saņemt nepieciešamās preces, neizejot no mājām, un sniedzot nepieciešamo servisu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās iespējām un teritorijās, kuru tuvumā nav pārtikas tirdzniecības vietu vai līdz kurām ir garš ceļš, bet reta sabiedriskā transporta satiksme.

“Publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka pēc 15.novembra vairāki reģionos esošie veikali, kur nevarēs nodrošināt pārdevējus ar sadarbībspējīgiem sertifikātiem, būs spiestu uz laiku apturēt savu darbību, tādējādi neapskaužamā situācijā nonāks tie iedzīvotāji, kuriem tuvumā vairs neatradīsies tirdzniecības vietas un, lai iegādātos pirmās nepieciešamības preces, viņiem būs jāmēro liels attālums. Lai risinātu izveidojušos situāciju, aicinām pašvaldības aktīvi rīkoties un informēt cilvēkus par Latvijas pasta un ELVI izveidoto projektu, kur ar kataloga starpniecību sev vēlamos ikdienas produktus iespējams pasūtīt un pastnieki tos piegādās vēlamajā vietā,” saka ELVI komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Latvijas Pasts un ELVI 2020.gada nogalē uzsāktā sadarbības projekta rezultātā vienlīdzīgas svaigu produktu saņemšanas iespējas tagad tiek nodrošinātas arī lauku teritoriju iedzīvotājiem visā Latvijā. Produkti tiek piegādāti uz visām adresēm lauku teritorijās, un šo pakalpojumu sniedz Latvijas Pasta pastnieki, kas ikdienā darba vajadzībām izmanto motorizēto transportu.

Covid-19 laikā būtiska ir ikviena iedzīvotāja drošība, un īpaši svarīgi tas ir iedzīvotājiem attālās viensētās, no kurām nokļūt līdz tuvākajam veikalam nereti ir problemātiski. Priekšrocības ELVI pārtikas produktu piegādei ar Latvijas Pasta starpniecību ir ātrums un ikviena klienta ērta sasniedzamība, jo Latvijas Pasts darbojas pilnīgi visā Latvijā un pastnieki šo piegādes pakalpojumi profesionāli spēj sniegt ikvienam klientam.

Pasūtīšanai pieejamais pārtikas piedāvājums ir ietverts īpašā katalogā, kas pieejams pie pastniekiem visā Latvijā, kā arī Latvijas Pasta interneta mājas lapā. Lai pasūtītu vēlamās preces no kataloga, klientam jāsazinās ar Latvijas Pasta Klientu centra speciālistiem pa tālruni 67608444. Produkti tiks piegādāti nākamajā darbdienā, ja pasūtījums būs pieteikts līdz plkst.13, bet to piegāde nenotiek brīvdienās un svētku dienās.