Dalies!

7. martā no plkst. 12.00 līdz 15.00 Ogrē, veikalā ELVI Mārkalnes prospektā 3 viesosies Latvijas florbola izlases spēlētāji, un veikala apmeklētāji varēs iesaistīties dažādās sportiskās aktivitātēs, atbalstot florbolistus ceļā uz Latvijas Lielo finālu 25.aprīlī un Pasaules čempionātu rudenī.

 

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja gan tikties ar Latvijas Florbola līgas spēlētājiem, un uzzināt daudz jauna par šo strauji augošo sporta veidu, gan arī izmēģināt savus spēkus dažādās florbola tematikai veltītās aktivitātēs un, izpildot florbolistu sarūpētos uzdevumus, lai tiktu pie vērtīgām balvām, piemēram, florbola izlases krekliem, bumbām un ELVI sarūpētajiem pārsteigumiem.

ELVI jau kopš 2015.gada ir Latvijas Florbola Virslīgas ģenerālsponsors, kas atbalsta florbola spēlētājus visa gada garumā, vienlaikus mudinot šajā iniciatīvā iesaistīties arī sabiedrību. Florbola atbalstam veikalu tīkls ELVI regulāri rīko īpašas preču pārdošanas akcijas, iedzīvotāju tikšanās ar florbola spēlētājiem un atbalsta Jauno florbola talantu akadēmiju, sekmējot jauniešu iesaisti sportiskās aktivitātēs. Arī šogad no 5. marta līdz 1. aprīlim, pērkot jebkuru akcijas produktu (izņemot augļus, dārzeņus un alkoholiskos dzērienu) kādā no veikaliem ELVI visā Latvijā, trīs centi par katru pārdoto akcijas produktu ar speciālo florbola cenu zīmi tiks novirzīti Latvijas florbola attīstībai un Jauno florbola talantu akadēmijas nometnēm.

  1. gadā florbols ir atzīts par vienu no straujāk augošajiem sporta veidiem Latvijā – tas viennozīmīgi ir arī sabiedrības atbalsta nopelns. Pagājušajā sezonā ELVI florbola līgas spēles klātienē apmeklēja 55 tūkstoši skatītāju.

Latvija jau vairākus gadus ir florbola lielvalsts arī pasaules kartē – gan sieviešu, gan vīriešu florbola izlases ir starp spēcīgākajām komandām pasaulē. Pasaules čempionātos florbolā vienu gadu par uzvaras kausu sacenšas sieviešu komandas savukārt otru gadu – vīriešu valstsvienības. Šogad čempionātam Helsinkos pošas mūsu vīriešu izlase.