Dalies!

Svētkus gaidot, ir tik svarīgi, lai rūpju un pienākumu ir mazāk, bet laika, ko veltīt mīļajiem, vairāk. Kārumus, ko celt svētku galdā, plašā izvēlē atradīsi ELVI veikalos. Mūsu kulinārijas un konditorejas izsrādājumi radīti, domājot par savējiem. Gatavojam tā, lai arī katrs mūsu darbinieks tos ar prieku izvēlētos savām pusdienām un celtu pats savā svētku galdā, jo esam pārliecināti – tikai ar šādu attieksmi strādājot, mēs varam piedāvāt labāko saviem klientiem un pilnvērtīgi attaisnot mūsu teikto – gatavots savējiem!

ELVI sviestmaizes, salāti, pusdienu komplekti, gardā konditoreja un ātri pagatavojamie ēdieni tiek ražoti no labas kvalitātes sastāvdaļām, iespējami daudz izmantojot tieši Latvijā audzētus produktus. Visi ēdieni mūsu virtuvēs top tā, kā mājas – ar pārbaudītām receptēm, labiem produktiem, bez liekām piedevām un ar sirsnīgam sarunām fonā. Jā, mēs apzināmies, ka šādi strādājot, mēs nevaram radīt lētākos produktus, bet mēs viennozīmīgi varam radīt labākos.

Lai ELVI salātiem, sviestmaizēm un pusdienu komplektiem nodrošinātu iespējami ilgāku derīguma termiņu, esam investējuši līdzekļus inovatīvā ēdienu fasēšanas sistēmā, kur izmantojam aizsargatmosfēru – tā neietekmē produktu garšu un kvalitāti, bet ļauj produktiem garšot svaigi arī dažas dienas pēc to gatavošanas.

Produktus fasējam gan ērtos trauciņos vienai ēdienreizei vajadzīgajā apjomā, gan lielos iepakojumos, ko klienti labprāt iegādājas ģimenes vakariņām vai svētku cienastam. Taupi laiku un palutini sevi – izvēlies ELVI produktus savai ikdienai vai svētkiem, lai nevajag stundām ilgi stāvēt pie plīts un Tev paliek vairāk laika skaistiem mirkļiem kopā ar savējiem!