Dalies!

Nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI uzsāk kampaņu Latvijas Florbola Virslīgas atbalstam, līdz 6.novembrim daļu no ienākumiem par dažādām precēm novirzot Latvijas florbolistu projektiem un jauno talantu attīstīšanai. Preces, kuru pirkums palīdzēs vākt līdzekļus sportistu atbalstam, veikalos varēs atpazīt pēc speciālām norādēm. Šāda iniciatīva veikalos ELVI norisinās jau ceturto gadu un iepriekš jau ir izdevies  savākt vairāk kā 15 000 eur.

Nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta:

Veikalu tīkls ELVI jau kopš 2015.gada ir Latvijas Florbola Virslīgas ģenerālsponsors, tādēļ jau ceturto gadu veikalos ELVI rīkojam kampaņu florbola attīstībai, lai popularizētu šo sportu un aicinātu tā atbalstīšanā iesaistīties arī mūsu pircējus. Florbols ir viens no straujāk augošajiem sporta veidiem Latvijā – mūsu sportisti veiksmīgi izcīna augstas vietas Eiropas un Pasaules čempionātos, ir izstrādāta atbalsta sistēma jauno talantu audzināšanai – Latvijas florbols aug un attīstās, tāpēc esmu lepna, ka tam līdzās var būt arī nacionālais zīmols ELVI. Ceru, ka kampaņa, kas līdz pat rudenim norisināsies ELVI, ne tikai mudinās pircējus izvēlēties konkrētus produktus, lai daļu no pirkuma summas ziedotu sportistiem, bet arī aicinās cilvēkus vairāk iepazīties ar šo sporta veidu un pievienoties florbola fanu pulkam.

Kampaņas ietvaros ELVI ziedos Latvijas Florbola Virslīgai 3 centus no katras preces, kurai veikala plauktos piestiprināta īpašā florbola atbalstīšanas norāde – kampaņā ir iesaistītas vairāk kā 100 dažādas preces no 40 zīmoliem, to vidū ir gan pārtikas produkti, gan dzērieni, gan ikdienā nepieciešamā sadzīves ķīmija, tāpēc kādu produktu savai gaumei un vajadzībām, kas vienlaikus palīdzēs izdarīt labu darbu un atbalstīt Latvijas sportistus, noteikti varēs atrast jebkurš pircējs.