Dalies!

1. februārī sākas tautas balsojums, lai noskaidrotu klausītāju iecienītāko dziesmu, kas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons’24” noslēguma ceremonijā 8.martā saņems “ELVI gada dziesmas” titulu un tautas mīlētākās dziesmas godu. 

“ELVI gada dziesma” ir vienīgā nominācija, kur “Zelta Mikrofona” balvas ieguvēju ar savu balsojumu nosaka nevis mūzikas eksperti, bet tieši mūzikas klausītāji. Šajā balsojumā sacenšas Latvijas mūziķu radītās dziesmas, kas tapušas pagājušajā gadā. Vērtēšanai šajā kategorijā tika iesniegtas 132 dziesmas, ko izpilda 104 dažādi mākslinieki, taču fināla balsojumam tiek virzītas desmit populārākie darbi.

Par mūzikas klausītāju balsīm “ELVI Gada  dziesmas” nominācijā šogad sacenšas: “Triānas Parks” ar dziesmu “Es gaidu ziemu”; Fiņķis un Patrisha ar dziesmu “Raķešu Zinātne”; “Astro’n’out” ar dziesmu “Manifestē”; “Sudden Lights” un Gustavo ar dziesmu  “Adata un diegs”; Apvienība “Tev tuvumā” ar dziesmu “Kad gulbji aizlaižas”; Aija Andrejeva, Olga Rajecka ar dziesmu “Viņa ir mana terapija”; Miks Galvanovskis ar dziesmu “Par savu zemi saukt”; “Instrumenti” ar dziesmu  “Runā Rīga”; Intars Busulis ar dziesmu  “Spēlē savā burvju flautā” un Dons ar dziesmu  “Divatā”.

“Esmu priecīga, ka “ELVI gada dziesma” jau trešo gadu ir tā “Zelta Mikrofona” nominācija, kas saved kopā mūzikas radītājus ar tās klausītājiem. Lielā mūziķu interese par šo nomināciju, manuprāt, tikai apstiprina – klausītāju mīlestība un atzinība ir vērtīgākā balva, kas mudina attīstīties un radīt arvien jaunus skaņdarbus. Tieši tāpēc es aicinu visus līdz 8.martam balsot par savu favorītu, jo katra balss ir mazs “paldies” mūziķiem par to, ko viņi dara,” aicina SIA ELVI Latvija valdes locekle Laila Vārtukapteine.

Balsojums  no 1. februāra plkst. 10.00 līdz 8. marta plkst. 23.00 norisinās šeit: https://www.tv3.lv/zeltamikrofons/elvi-gada-dziesma/ . Klausītāji par savu favorītu var balsot vienu reizi dienā, un tie, kas būs atstājuši kontaktinformāciju, piedalīsies arī 100 eur vērtas ELVI dāvanu kartes izlozē – laimīgais tiks izziņots 11. martā.

“Zelta Mikrofons’24” balvu pasniegšanas ceremonija notiks 8. martā pasākumu un konferenču centrā “ATTA CENTRE”, to vadīs Sanda Dejus un Mārtiņš Spuris. Ceremoniju varēs apmeklēt gan klātienē, gan vērot tiešraidē TV3.  Biļetes nopērkamas ekase.lv. Savukārt, uz ceremonijas pēcballīti mūzikas cienītājus gaidīs Baltijā lielākais nakts klubs “Tower”.

“Zelta Mikrofons’24” tapšanu atbalsta Latvijas Producentu un Izpildītāju apvienība (LaIPA), Zaļā josta, Elektrum un veikalu tīkls “ELVI”, Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports. Oficiālais auto – MAZDA, oficiālā tipogrāfija – “Dardedze Hologrāfija”.

Informatīvie partneri: TV3 Group, TVNET, izdevniecība SANTA, Radio SWH, Radio SWH Rock, EHR Radio Latviešu Hiti, Skonto, Radio TEV, Kurzemes radio, hiphops.lv