Dalies!

22.maijā plkst. 12.00 jaunākais nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI franšīzes partneris atver savu otro zīmola veikalu Liepājā, Klaipēdas ielā 1. SIA Skarleta ELVI tīklam pievienojās pagājušā gada nogalē.

“Veikalu tīkls ELVI šogad turpina pērn iesākto tīkla paplašināšanos, un esmu priecīga, ka sava uzņēmuma izaugsmes potenciālu ar ELVI zīmolu izmanto ne vien tie franšīzes partneri, kas ELVI saimē ir jau daudzus gadus, bet arī uzņēmums, kas mums pievienojies nesen. Tas apstiprina, ka sadarbība ar ELVI ir nesusi jaunu jaudu uzņēmuma attīstībai,” stāsta SIA “ELVI Latvija” valdes locekle Laila Vārtukapteine. “Jaunais veikals Liepājā ir neliela piemājas tipa tirdzniecības vieta, kas veidota tā, lai tuvumā esošo māju iedzīvotāji te varētu nopirkt svaigus pirmās nepieciešamības produktus savai ikdienai. Tāpat tur būs nopērkama arī karsta kafija līdzņemšanai, gardi salāti, ELVI kulinārijas izstrādājumi un svaigi ceptas smalkmaizītes.” Veikala atvēršanas svētkos apmeklētājus gaidīs laimes rats,  dāvanas un pārsteigumi.

ELVI zīmols jau 24 gadus nodrošina franšīzi vietējiem pārtikas tirdzniecības uzņēmumiem, garantējot saviem partneriem vienotas iepirkuma cenas, centralizētu svaigo un iepakoto preču loģistiku visā Latvijā plašu IT un mārketinga atbalstu, palīdzību veikala ikdienas darbā un plaša profila atbalstu uzņēmuma attīstības pasākumiem. Zīmols ELVI orientēts uz ilgtspējīgu attīstību, investējot resursus gan tirdzniecības vietu modernizēšanā, gan sadarbībā ar vietējām kopienām. Nozīmīgu zīmola vērtību veido arī kvalitatīvs pašu importētās produkcijas sortiments un ELVI privātās preču zīmes produkti – lielisks kulinārijas un konditorejas produktu klāsts.