Dalies!

17.augustā Rīgas svētku laikā notikušajā “BeActive pludmales spēļu” florbola turnīrā kopā ar labdarības biedrību “Taureņa efekts” un Latvijas florbola savienību aizvadījām lielisko “Sports vieno” kampaņas pasākumu.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 30 bērni un jaunieši no divām ārpusģimeņu iestādēm Rīgā, kuri mērojās spēkiem gan dažādos florbola normatīvos un stafetēs, gan piedalījās komandu spēlēs. Dalībnieki sacentās gan savā starpā, gan stājās pretī pieredzējušiem florbolistiem.

Dienas laikā jaunieši parādīja spēcīgu sacensību garu, kas rezultējās gan ar vārtu guvumiem, gan arī bija par pamatu jauniešu saliedētībai un pozitīvai savstarpējai komunikācijai. Gandarījumu raisīja tas, ka sacensībās aktīvi iesaistījās un augstus sasniegumus parādīja arī bērnu namos dzīvojošie jaunieši ar kustību traucējumiem. Tas vien pierāda to, ka sports spēj vienot un motivēt ikvienu, kurš to vēlas.

Pateicamies ikvienam ziedotājam par atbalstu! Ar jūsu palīdzību mums ir iespēja atbalstīt bērnunamos dzīvojošos audzēkņus, nodrošinot iespēju radīt jaunu pieredzi, kas būs noderīga nākotnē!