Dalies!

13. septembrī tiek ielikts pamatakmens jaunam veikalam ELVI pašā Baltijas jūras krastā, Zvejniekciemā, Ainažu ielā 113.

Tuvākajos mēnešos plānota strauja veikala ēkas būvniecība un apkārtējās teritorijas labiekārtošana, lai veikals apmeklētājus varētu uzņemt jau 2024. gadā. Šī tirdzniecības vieta tiks izvietota vēsturiski nozīmīgā vietā, kur savulaik atradies Zvejniekciema zivju kopžāvētas komplekss “Ikriņi”, tāpēc teritorijas attīstība plānota ar vislielāko cieņu pret tās vēsturi un dabas vērtībām.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Jaunais veikals būs Latvijas mērogam unikāla tirdzniecības vieta pašā jūras krastā, kas tiks būvēta, respektējot gan kāpu zonas tuvumu, gan šī objekta vēsturisko mantojumu. Mēs labi apzināmies, ka lielai daļai Zvejniekciema iedzīvotāju un vēstures zinātāju šī vieta asociēja ar vietējās rūpniecības uzplaukumu un sasniegumiem, tāpēc attīstīt šo teritoriju mums ir liels gods un atbildība vienlaikus. ELVI ir Latvijas uzņēmēju veidots veikalu tīkls un es ticu, ka ar savu jaudu, pieredzi un izpratni par latviskajām vērtībām, mēs spēsim iedot jaunu elpu pēdējos gadu desmitos degradētam kvartālam. “

Teritorijas attīstības plānā paredzēta gan energoefektīvas un vizuāli pievilcīgas tirdzniecības ēkas izbūve, gan plaša stāvlaukuma iekārtošana gandrīz 70 automašīnām, apstādījumi atpūtas zonas un pop-up tirdzniecības un atpūtas vietas vasaras sezonā. Īpašu vieta kompleksā tiks atvēlēta arī šīs vietas vēstures informācijai un apkaimes biotopu aizsardzībai, lai ELVI pircēji veikala apmeklēšanu var apvienot ar jaunu zināšanu ieguvi un patīkamu atpūtu tiešā jūras tuvumā.

Zvejniekciemā saimniekos SIA “ELVI Latvija” franšīzes partneris SIA “Vita Mārkets”, kas ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums. Šajā objektā tiks ieguldītas apjomīgas investīcijas, nodrošinot mūsdienīgu un kvalitatīvu iepirkšanos klientiem, patīkamus darba apstākļus darbiniekiem, taču vienlaikus tiks domāts arī par apkārtējo vidi saudzējošiem risinājumiem.

Tirdzniecības kvartāla konceptu un projektu veidojis “Arhitektu birojs LOFT”. Tā vadītājs Ģirts Kalinkevičs norāda: “Arhitektu birojam LOFT” ar veikalu tīklu ELVI ir  izveidojusies veiksmīga sadarbība, un esmu gandarīts kopā attīstīt arī šo objektu Zvejniekciemā. Šī ir unikāla, vēstures un dabas liecībām pilna vieta, kas prasījusi gan radošu domu lidojumu, gan detalizētu precizitāti, taču esmu pārliecināts, ka mums ir izdevies pienācīgi integrēt plānā visus šīs vietas aspektus, lai jaunais veikals “Ikriņiem” nestu atdzimšanu un kļūtu par ieguvumu visam Zvejniekciemam.”