Dalies!

5. martā plkst. 12.00 Liepājā, Jūras ielā – pašā pilsētas sirdī blakus koncertzālei “Lielais dzintars” atvērts tirdzniecības centrs, kur atrodas gan šajā pilsētā lielākais veikals ELVI, gan zemo cenu dzērienu un vīnu veikals AlkOutlet. Tirdzniecības centrs izceļas ne vien ar patīkamu iepirkšanās vidi, bet arī preču sortimentu, kur īpaša vieta atvēlēta reģionālo piegādātāju precēm – ELVI var nopirkt gardos Nīcas sierus, kurzemnieku ražotās kūpinātās zivis, kvalitatīvus mazo uzņēmēju ražotus pelmeņus, Latvijā audzētas saldētās ogas un citus reģionālo ražotāju sarūpētos produktus. Atklāšanas dienā veikala apmeklētājus gaidīja īpaša pasākumu programma un dažādi pārsteigumi.

 

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta:

“Jaunajā veikalā Liepājā, Jūras ielā saimnieko ELVI franšīzes partneris SIA Vita Mārkets, kas ir ne vien lielākais ELVI franšīzes ņēmējs, bet arī viens no lielākajiem latviešu kapitāla tirdzniecības uzņēmumiem mūsu valstī. Jaunā veikala attīstībā ir ieguldītas apjomīgas investīcijas, nodrošinot mūsdienīgu un kvalitatīvu iepirkšanos klientiem, patīkamus darba apstākļus darbiniekiem un vienlaikus domājot arī par apkārtējo vidi saudzējošiem risinājumiem. Tirdzniecības centra apgaismošanā izmantotas tikai energoefektīvās LED spuldzes, uzstādītas ergonomiskas tirdzniecības vitrīnas, bet viss siltums, ko ražos tirdzniecības centrā uzstādītās aukstuma iekārtas, ar siltumatgūšanas tehnoloģiju palīdzību tiks novirzīts telpu un karstā ūdens sildīšanai.”

L.Vārtukapteine arī uzsver:

“Tā, ka ELVI ir Latvijas uzņēmums, kas jau 20 gadus īsteno savu misiju – būt par savējo Latvijas cilvēkiem, tirgotājiem un ražotājiem, īpaša vieta veikala sortimentā atvēlēta reģionālajiem ražotājiem – šajā veikalā būs nopērkamas dažādas Liepājas puses uzņēmēju ražotās preces, garantējot, ka līdzās iemīļotiem un visā Latvijā pazīstamiem zīmoliem, pircēji ELVI varēs atrast arī kolorītus kurzemnieku radītus produktus.”

Veikala atvēršanas dienā, 5. martā no plkst. 12.00  norisinājās dažādi atvēršanas svētku pasākumi. Visi pircēji, kas no plkst. 12.00 līdz 16.00 iepirkās vismaz par 5 eur, varēja griezt ELVI Laimes ratu, savukārt pirmie divi veikala apmeklētāji, kuru pirkuma summa, neskaitot alkoholu, tabakas izstrādājumus un dāvanu kartes, pārsniedza 50 eur, dāvanā saņēma Dolce Gusto kafijas automātus. Plkst.12.00 ELVI telpās varēja nodegustēt “Rīgas Miesnieka”, “Marienbādes”, “Latvijas maiznieka” un SIA “Dagi” produkciju, savukārt plkst. 16:00 – Rēzeknes gaļas kombināta preces. Veikala atvēršanas dienā klienti dāvanā saņēma ELVI klientu kartes un ērtās iepirkumu somas, par īpašu svētku cenu varēja iegādāties aromātisko ELVI kafiju un smalkmaizītes, tāpat veikala apmeklētājus priecēja arī ELVI Talismans ar saldumiem un baloniem, bet par patīkamu fona noskaņu tirdzniecības centrā  rūpējās saksofonisti.