Dalies!

Nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI un bērnu higiēnas preču zīmols “Violeta”, 2021.gadā meklē jaunās māmiņas, kuru vārds ir Violeta un mazulītes, kam vecāki devuši šo skanīgo vārdu, lai sveiktu jaunās ģimenes un apdāvinātu tās ar “Violeta” zīmola autiņbiksītēm, higiēnas precēm un īpašām pārsteiguma dāvanām no ELVI.  

Lai nosvinētu zīmola “Violeta” ienākšanu Latvijas tirgū un iepriecinātu Latvijas jaunās ģimenes, veikalu tīkls ELVI visu šo gadu aicina jaunās māmiņas, kuru vārds ir Violeta un ģimenes, kuru mazulītēm šogad dots šis skanīgais vārds, saņemt vērtīgas dāvanas mazuļa labsajūtai un māmiņas priekam.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “ELVI veikalu tīklu veido Latvijas uzņēmēju ģimenes, tāpēc rūpes par ģimenēm ir neatņemamam mūsu uzņēmuma sastāvdaļa – daudzus gadus atbalstījām neauglības ārstēšanas kampaņu un vācām ziedojumus, kas palīdzēja nākt pasaulē daudziem ļoti gaidītiem un mīlētiem mazuļiem. Nu esam atraduši sadarbības partnerus Eiropā un atveduši Latvijas vecākiem bērnu higiēnas preces no zīmola “Violeta”, kas savas labās kvalitātes un pievilcīgās cenas dēļ strauji iekaro jauno vecāku sirdis visā Latvijā. Tā, ka šis Latvijā ir jauns zīmols un, atšķirībā no citiem, tam dots sievietes vārds, esam nolēmuši iepriecināt visas Latvijas Violetas, kas šogad kļūs par māmiņām un mazulītes, kam vārds vai viens no vārdiņiem būs tieši Violeta, dāvinot ģimenēm šī zīmola higiēnas preces un citas mazuļa aprūpē noderīgas lietas.”

Pēc pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes publiski pieejamās datu bāzes datiem Latvijā dzīvo 1033 sievietes, kam vecāki devuši vārdu Violeta, bet vēl 51 dāmai šis ir viens no diviem vārdiem.

Ģimenes dāvanām var pieteikties, sūtot vēstuli ar nelielu informāciju par sevi un norādi “Dāvana Violetai” uz e-pasta adresi konkurss@elvi.lv.