Dalies!

Nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI, stiprinot ģimenei draudzīga zīmola konceptu, uzsāk sadarbību ar Sabiedrības integrācijas fonda administrēto apliecības “Goda ģimene” programmu, garantējot īpašus piedāvājumus un regulāras atlaides tām Latvijas ģimenēm, kuras saņēmušas apliecību “Goda ģimene”.

“Goda ģimene” apliecības īpašnieki, uzrādot apliecību veikalu ELVI kasē, varēs saņemt 2 % atlaidi visiem pirkumiem, iegādāties preces, kam īpaša akcijas cena tiek pielāgota ar ELVI klienta karti un saņemt speciālus piedāvājumus ģimenes ikdienā aktuāliem pārtikas, higiēnas  un sadzīves preču produktiem, kas būs pieejami tikai apliecības “Goda ģimene” īpašniekiem.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Sadarbība ar programmu “Goda ģimene” mūsu veikalu tīklā ir īpaši gaidīts projekts, jo tas ļauj turpināt mūsu jau iesāktās iniciatīvas Latvijas ģimeņu atbalstam, īpaši izceļot tās ģimenes, kam sadzīve prasa vairāk rūpju. Apliecības “Goda ģimene” īpašnieki ELVI veiklos visā Latvijā varēs ar apliecību gan pilnībā aizvietot ELVI klienta karti, gan saņemt unikālus, tikai šīs apliecības turētājiem veidotus piedāvājumus. Tāpat ģimenes īpaši aicināsim izmantot ELVI tīklā jau šobrīd esošās priekšrocības jaunajiem vecākiem, piemēram, saņemt karstu ūdeni mazuļu ēdiena pagatavošanai no ELVI karsto dzērienu automāta bez maksas. Mēs patiesi ceram, ka kļūsim par uzticamu partneri Latvijas Goda ģimeņu ikdienā.”

Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce atzīmē: “Lai mēs varētu runāt par patiesi saliedētu sabiedrību, ir jāizpilda virkne priekšnosacījumu, un viens no būtiskākajiem ir daudzpusīgs valsts un uzņēmumu sniegtais atbalsts ģimenēm. Sabiedrības integrācijas fonda izsniegtā apliecība “Goda ģimene” ir lielisks piemērs, kā ar dažādu atlaižu un īpašo piedāvājumu palīdzību nodrošināt saiti starp ģimenēm, preču un pakalpojumu sniedzējiem, tādējādi rūpējoties par Goda ģimeņu rocību. Paldies ELVI un citiem uzņēmumiem, kas iesaistījušies programmā, tā veicinot ģimenēm draudzīgas vides attīstību visā Latvijā.”

Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērnus vecumā līdz 18 gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību, un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte. Šīs apliecības īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā. Vairāk par piedāvājumiem apliecības īpašniekiem šeit.