Dalies!

Nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmums ELVI atbalsta aktīvu dzīvesveidu un demokrātisku sportu, kam nav nepieciešams dārgs inventārs vai specifiski apstākļi, tāpēc esam kļuvuši par orientēšanās sacensību “Dzintaru trīsdienas” atbalstītāju.

“Dzintaru Trīsdienu” stāsts aizsākās 2018. gada vasarā kā divu puišu – Kārļa Stradiņa un Ralfa Jāņa Eižvertiņa – ideja sarīkot lieliskas sacensības tuvākajiem draugiem neformālā gaisotnē. Jaunieši pat nenojauta par ko šī entuziastiskā ideja varētu kļūt vēlāk…

Divu gadu laikā “Dzintaru Trīsdienas” ir iemantojušas savu reputāciju un iet uz stabilas vietas ieņemšanu sacensību kalendārā. Noteikti vairums Latvijas orientieristu ir pamanījuši, ka aizvien vairāk jauniešu meža stadionos dodas ar īpaša dizaina balti oranžajiem krekliem. Tieši tā! Tie ir “Dzintaru Trīsdienu” aktīvisti un pirmo sacensību dalībnieki. “Dzintaru Trīsdienu” autori turpina attīstīt sākotnēji vieglprātīgo ideju par atpazīstamu zīmolu, lai kādu dienu tieši šis projekts būtu viens no galvenajiem orientēšanās sporta reprezentētājiem Latvijā.

Gaidāmajās sacensībās organizatorisko darbu veic azartiska un koordinēta jauniešu grupa, kurā ir izvēlēti atbilstošākie pārstāvji katrai organizatoriskajai jomai.

Vairāk informācijas: http://dzintaru3dienas.lv/lv/