Dalies!

Sports vieno

2019. gadā ELVI kopā ar partneriem ir aizsācis jaunu kampaņu, kuras mērķis ir palīdzēt bērnunamos mītošajiem bērniem un jauniešiem apmeklēt sporta treniņus, spēles un sacensības. Sports palīdz atrast draugus ārpus bērnunama vides, tas palīdz izlādēt dusmas, attīstīt mērķtiecību un ticību sev. Tieši tā bieži vien pietrūkst bērnunama bērniem. ELVI un citu partneru atbalsts šī projekta īstenošanā ir milzīgs devums bērnunamu bērnu izaugsmei.

SIA „ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine: „Sports bērniem un jauniešiem ir nozīmīga dzīves sastāvdaļa, kas ne vien uztur viņu fizisko formu, bet arī palīdz veidoties personībai, māca disciplīnu, rada vēlmi pēc sasniegumiem, attīsta motivāciju strādāt, kā arī palīdz dibināt kontaktus nākotnei. Diemžēl bērniem, kuru ikdiena paiet bērnunamos, līdzās nav atbalstošas ģimenes, kas radītu viņos interesi par sportu, vestu uz treniņiem, sacensībām, motivētu un atbalstītu.”

Ja arī jūs vēlaties atbalstīt bērnunamu bērnu un jauniešu sporta nodarbības, varat ziedot kādā no 211 ziedošanas vietām visā Latvijā: veikalos ELVI, dzērienu veikalu tīklā „Alk Outlet dzērieni un vīni”, lietotu preču mazumtirdzniecības veikalos „Kristīne-RR” un degvielas uzpildes stacijās „Virši-A”, kā arī tiešsaistē projekta mājaslapā.

Vairāk par projektu www.taurenaefekts.lv.