Dalies!

Ar Latviju sirdī tagad un nākotnē!

ELVI misija – labākais veselīgas vietējās pārtikas veikals ar modernu, latvisku vidi un patīkamu apkalpošanu.

Esam franšīzes tīkls, kas jau 20 gadus ar vienotu zīmolu apvieno mazos un vidējos tirdzniecības uzņēmumus visā Latvijā, nemainīgi saglabājot misiju – būt par savējo Latvijas ražotājiem, tirgotājiem un iedzīvotājiem.

ELVI plauktos līdzās iemīļotu ārvalstu zīmoliem un lielo Latvijas uzņēmumu produktiem atradīsi arī plašu reģionālo preču klāstu. Kāpēc? Jo vietējo, mazo ražotāju produkcija mums nozīmē daudz vairāk par precēm veikalu plauktos. Tā sniedz iespēju novadu ļaudīm strādāt, nodrošinot labāku dzīves kvalitāti, un rādīt piemēru bērniem, lai arī jaunā paaudze augtu ar pārliecību – ar savu darbu var sasniegt daudz!

ELVI ir savējais

Lepojamies ar latvisku veikalu tīklu un draudzīgu attieksmi. Esam nacionālais mazumtirgotājs ar Latviju sirdī. Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē vai Latgalē – it visur mēs saprotamies un runājam Tavā valodā. Ne velti ELVI veikali 2013. un 2015. gadā tika atzīti par labāko tirgotāju Latvijā, savukārt 2016. un 2017. gadā iekļuva prestižajā “Uzņēmumu Reputācijas Tops” godalgu sarakstā.

Esi reģionālais ražotājs, tirgotājs vai vienkārši uzņēmīgs cilvēks un jūti, ka mēs varētu saprasties? Raksti: info@elvi.lv!

Tiekamies ELVI!