Dalies!

Franšīzes partneris SIA „VITA Mārkets" un visa ELVI komanda ir patiesi priecīgi par iekļūšanu "Baltā saraksta" augstākajā - zelta - līmenī.

Padziļinātās sadarbības programma jeb, tā sauktais, uzņēmumu “Baltais saraksts” ir radīts, lai veicinātu ciešāku un efektīvāku sadarbību ar atbildīgiem nodokļu maksātājiem. Dalībnieki atkarībā no tā darbības apjoma tiek grupēti trijos līmeņos – zelta, sudraba un bronzas. Priekšrocības, ko sniedz programma ir saistītas ar saīsinātiem termiņiem, kādos programmas dalībnieki saņem VID atbildes un konsultācijas, PVN atmaksu, speciālo atļauju (licenci) komercdarbībai ar akcīzes precēm, kā arī attaisnoto izdevumu atmaksu Zelta līmeņa uzņēmuma darbiniekiem. Tās attiecas arī uz parādu piedziņu, kases aparātu apkalpošanu un akcīzes nodokļa vispārējo nodrošinājumu.

Programmas dalībnieki, vērtēšanas kritēriji, priekšrocības un cita informācija ir pieejama VID mājaslapā, sadaļā “Padziļinātās sadarbības programma”.

Lai sasniegtu Zelta līmeni, uzņēmumam ir jāatbilst dažādiem kritērijiem, piemēram: nav kavētas deklarācijas/pārskati, darbinieku algas ir lielākas par vidējo valsts algu un ir ieviesta nodokļu risku vadība.